Email Phone

Kto sme

O nás

Investičné know-how prináša úspech

Dlhoročne zhodnocujeme investície na devízových trhoch. Vďaka unikátnemu know-how na rast kapitálu úspešne obchodujeme na Forexe.

Aby sme určili optimálnu hranicu medzi investičným potenciálom a rizikom, v Gain Capital sme vytvorili plne automatizovaný algoritmus. Pomocou tohto systému nakupujeme a predávame menové páry na devízových trhoch.

S využitím bohatých skúseností sme algoritmus vyvinuli tak, aby sme dosiahli výnos na základe zvolenej investičnej stratégie. Či už dynamickej, alebo konzervatívnej. Zložité analytické procesy s nastavením stop-lossov a zatváraním profitov spravujú váš vklad a s ním spojené riziko.

Algoritmus funguje aj na obchodovanie s komoditami, akciovými indexmi a kryptomenami

Algoritmus je obchodný nástroj budúcnosti

V čom spočívajú benefity automatizovaného algoritmu? Bezpečný a inteligentný softvér zohľadňuje nastavené kritériá a technické indikátory. Sleduje pohyb trhu a sám uzatvára efektívne obchodné rozhodnutia.

Výsledky algoritmu pravidelne analyzujeme a vylepšujeme. Trh sa dynamicky vyvíja a našou úlohou je prispôsobiť sa aktuálnym podmienkam.

Algoritmom patrí budúcnosť. Na devízových trhoch už čiastočne nahradili reálnych obchodníkov, oproti ktorým majú nesporné výhody. Tento trend bude pokračovať.

Softvér totiž nemá ľudské myslenie a nerozhoduje sa podľa emócií. Je nonstop v strehu, nikdy sa neunaví, obchoduje rýchlejšie a účinnejšie. Riadi sa parametrami investičnej stratégie s cieľom zabezpečiť predpokladaný výnos.
O nás